Třídní výlet 6.A proběhl v pondělí 15. června. Vyrazili jsme autobusem od školy směrem do Ostravy, kde naším prvním cílem byla snídaně v obchodním centru Avion. Poté jsme se přesunuli na venkovní hřiště, kde se všichni na dobrou půlhodinku zabavili zejména na kolotoči, ale i na mini lanovce nebo bagrováním písku ?
Následovala cesta kolem řeky Odry směrem do Výškovic. Čekali jsme pohodovou cca dvoukilometrovou procházku, naše plány však vzaly za své, když se nečekaně rozpršelo a kvůli dešti jsme minuli správnou odbočku, takže se délka naší procházky téměř zdvojnásobila. Všichni jsme však tuto drobnou nečekanou výzvu bez problémů zvládli zejména proto, že nás poháněla vidina toho nejočekávanějšího cíle našeho výletu – Laser game! Dorazili jsme přesně na čas. Byli jsme rozděleni do čtyř skupin a hráli jsme různé kombinace her tak, aby si každý zahrál celkem 3 patnáctiminutové hry. Užili jsme si skvělých 90 minut adrenalinové zábavy plné napětí i smíchu. Zpět v Paskově jsme se loučili lehce unavení, ale se slovy, že příští rok na výletě nejlépe zase laser game ?